štvrtok, 18 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov
04.-05.8.2018

Senica OPEN 2018 Atatennis

11.8.2018 Muži vs. ženy TK Senica
18.8.2018 Turnaj detí do 8 rokov

 

2013 Záverečný turnaj NH v dvojhre

ZÁVEREČNÝ TURNAJ NEREGISTROVANÝCH HRÁČOV V DVOJHRE, 7. 9. 2013 

 

1. Hráči sú rozdelení do dvoch skupín.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na 1 set od stavu 1:1.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do semifinále.

5. Pavúk semifinále: A1-B2, A2-B1.

 

TURNAJ DO 40 ROKOV

skupina A

 Pavol

 Čepka

 Jankovič

 Miroslav

 Dobročan ml.

 Roman

 Dávidek

 Marián 

 Bolebruch

 Marek 

 Krajčík

 

 Varga

Poradie

 Čepka

-

7:5

6:2

6:3

6:4

6:2

6:1

1

 Jankovič

5:7

-

2:6

6:2

3:6

3:6

6:1

 

 Dobročan ml.

2:6

6:2

-

6:1

5:7

6:1

6:1

3

 Dávidek

3:6

2:6

1:6

-

1:6

1:6

2:6

 

 Bolebruch M.

4:6

6:3

7:5

6:1

-

6:7

6:1

2

 Krajčík M.

2:6

6:3

4:6

6:1

7:6

-

6:1

 

 Varga

1:6

1:6

1:6

6:2

1:6

 1:6

 -

 

                 

skupina B

 Miroslav

 Dobročan st.

 Jaroslav 

 Fukna

 Peter 

 Krajčík

 Peter 

 Medveď

 Peter 

 Vizváry

 Ivan 

 Zima

 I. 

 Bolebruch

Poradie

 Dobročan st.

-

6:1

6:3

6:1

6:0 

 

 

1

 Fukna

1:6

-

4:6

3:6

4:6

5:7

6:0

 

 Krajčík P.

3:6

6:4

-

1:6

 

 

6:1

 

 Medveď

1:6

6:3

6:1

-

6:3

7:6

6:2

 2

 Vizváry

1:6 skr.

6:4

6:3

3:6

-

4:6

6:2

:

 Zima

 

7:5

 

6:7

6.4

-

 

 

 Bolebruch I.

 

1:6 skr.

1:6

2:6

2:6

 

-

 

 

 Pavol Čepka

Pavol Čepka 6/0

Pavol Čepka

 Peter Medveď

 Miroslav Dobročan ml.

 Miroslav Dobročan ml. 6/0

 Miroslav Dobročan st.

 

TURNAJ  NAD 40 ROKOV

skupina A

 Jozef

 Pauli

 Anton 

 Havlíček

 Rastislav

 Grimm

 Ľubomír

 Pšurný

 Miroslav 

 Mikulíček

 Peter

 Kochan

-

Poradie

 Pauli

-

7:6

6:3

6:1

6:2

6:4

-

1

 Havlíček

6:7

-

1:6

 

7:5

3:6

-

 

 Grimm

3:6

6:1

-

6:1

6:1

6:4

-

2

 Pšurný

1:6

 

1:6

-

4:6

2:6

-

 

 Mikulíček

2:6

3:7

1:6

6:4

-

7:6

-

 

 Kochan

4:6

6:3

4:6

6:2

6:7

 - -

 

                 

skupina B

 Ivan

 Spiššák

 Peter 

 Juráň

 Jozef 

 Skýpala

 - 

 Horváth

 Radoslav 

 Kamenský

 Zdeněk 

 Macenauer

-

Poradie

 Spiššák

-

 

6:3

6:1

6:2 

4:6

 

 

 Juráň

 

-

2:6

 

3:6

6:7

 

 

 Skýpala

3:6

6:2

-

6:2

1:6 

4:6

 

 

 Horváth

1:6

 

2:6

-

3:6

1:6

 

 

 Kamenský

2:6

6:3

6:1

6:3

-

6:2

 

 1

 Macenauer

 6:4

7:6

6:4 

6:1

2:6

 

 2

 

 Jozef Pauli

Zdeněk Macenauer 6/2

Radoslav Kamenský 7:6

 Zdeněk Macenauer

 Rastislav Grimm

Radoslav Kamenský 6/2

 Radoslav Kamenský