štvrtok, 18 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2013 Záverečný turnaj NH v štvorhre

Záverečný turnaj neregistrovaných hráčov v štvorhre, 29. 9. 2013 

   

1. Hráči sú rozdelení do štyroch skupín.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na 2 sety do štyri, v prípade tretieho setu supertajbrejk.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do štvrťfinále.

5. Pavúk štvrťfinále: A1-D2, B2-C1, C2-B1, A2-D1.

 

skupina A

 Závodný,

 Grančič

 Vartiak,

 Diviak

 Vícen,

 Vícenová

 Juráň,

 Juráň

  Sládek,

 Sládková

 

Poradie

 Vladimír Závodný,

 Milan Grančič

-

4:0, 4:0

0:2

4:2, 4:2

4:2, 3:4, 0:6

-

1

 Rastislav Vartiak,

 Rastislav Diviak

0:4, 0:4

-

1:4, 4:2, 3:10

2:4, 2:4

4:1, 1:4, 10:6

-

2

 Juaraj Vícen,

 Alexandra Vícenová

0:2

2:1

-

4:2, 4:3

2:4, 4:2.10:6

-

 

 Peter Juráň, otec

 Peter Juráň, syn

2:4, 2:4

4:2, 4:2

2:4, 3:4

-

 

-

 

 Bohumír Sládek,

 Barbora Sládková

2:4, 4:3, 0:10

1:4, 4:1, 6:10

4:3, 2:4, 6:10

 

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina B

 Spiššák,

 Sládek

 Wolf, 

 Tomšej

 Krajčík,

 Griga

 Kochan, 

 Kelény

 

 

Poradie

 Ivan Spiššák,

 Pavol Sládek

-

4:1, 4:1

1:4. 2:4

2:4, 2:4

-

-

3

 Peter  Wolf, 

 Milan Tomšej

1:4, 1:4

-

1:4. 0:4

2:4. 4:3, 4:10

-

-

4

 Marek Krajčík,

 Stanislav Griga

4:1, 4.2

4:1, 4:0

-

4:0, 4:1

-

-

1

 Peter Kochan, 

 Ján Kelény

4:2, 4:2

4:2, 3:4, 10:4

0:4, 1:4

-

-

-

2

 

skupina C

 Krška,

 Čepka

 Janík,

 Zuščík

 Medveď,

 Macenauer

 Včelka,

 Klečko

 

 

Poradie

 Krška,

 Čepka

-

4:0, 4:0

4:2, 4:1

4:1, 4:0

-

-

1

 Ferdinand Janík,

 Pavol Zuščík

0:4, 0:4

-

4:2, 0:4, 6:10

2:4, 2:4

-

-

4

 Peter Medveď,

 Zdeněk Macenauer

0:4, 1:4

2:4, 4:0. 10:6

-

4:1, 4:2

-

-

2

 Vladimír Včelka,

 Pavel Klečko

1:4, 0:4

4:2, 4:2

1:4, 2:4

-

-

-

 3

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina D

 Přichystalová,

 Krištofová

 Pauli, 

 Dorúšek

 Mihál,

 Travex

 Bartošek, 

 Pšurný

 

 

Poradie

 Přichystalová,

 Krištofová

-

3:4, 4:3, 10:2

4:0. 4:2

4:2, 4:0

-

-

1

 Josef Pauli, 

 Dorúšek

4:2, 3:4, 2:10

-

4:2. 4:3

4:1. 4:3

-

-

2

 Andrej Mihál,

 Travex

0:4, 1:4

2:4, 3:4

-

4:1, 4:2

-

-

3

 Gabriel Bartošek, 

 Ľubomír Pšurný

2:4, 0:4

1:4, 3:4

1:4, 2:4

-

-

-

4

  

  Závodný, Grančič

 Závodný, Grančič

 

 Krška, Čepka

 4:1. 4:1

Krška, Čepka

  Pauli, Dorúšek

  Kochan, Kelény

  Krška, Čepka

 

  Krška, Čepka

  Medveď, Macenauer

 Krajčík, Griga

 

 Krajčík, Griga

 4:2, 4:2

  Krajčík, Griga

  Vícen, Vícenová

 Přichystalová, Krištofová

 

  Přichystalová, Krištofová