pondelok, 30 november 2020

2012 Záverečný turnaj NH v dvojhre

2012 Záverečný turnaj neregistrovaných hráčov v dvojhre

 

TURNAJ NAD 40 ROKOV

1. Hráči sú rozdelení do štyroch skupín.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na jeden set od stavu podľa dohody hráčov na začiatku turnaja.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do štvrťfinále pavúka.

5. Pavúk štvrťfinále: A1-D2, A2-D1, B1-C2, B2-C1

 

skupina A

Dobročan

Mokoš

Paška

Smetana

 

 

 

 

 

 

 

skupina B

Medlen

Pšurný

Fodor

Vajaš

Davidek

 

Miroslav Dobročan

-

6:1

6:1

6:2

1. 

Marián Medlen

-

6:1

7:6

6:2 

 6:1

1.

Milan Mokoš

1:6

-

7:5

6:3

2.

Ľubomír Pšurný

1:6

-

1:6

1:6

6:2

4.

Ján Paška

1:6

5:7

 -

1:6 

4.

Jaroslav Fodor

6:7

6:1

-

6:2 

6:2

2.

Radek Smetana

2:6

3:6

 6:1

 -

3.

Peter Vajaš

2:6

6:1

2:6 

-

6:1

3.

 

 

 

 

 

 

Roman Davidek

1:6

2:6

2:6

1:6

 -

5.

 

skupina C

Pauli

Spiššák

Sobolič

Jablonický

 

 

 

 

 

 

 

skupina D

Janík

Grimm

Bochníček

Komáček

Varga

 

Pauli

 -

6:1

6:2

6:2

1.

Ferdinand Janík

 -

3:6

3:6 

6:2 

6:2

3.

Ivan Spiššák

1:6

 -

1:6

6:2

3.

Rastislav Grimm

6:3

-

6:3 

6:2 

6:1

1.

Peter Sobolič

2:6

6:1 

 -

6:1

2.

Milan Bochníček

6:3

3:6 

 -

6:2 

6:2

2.

Milan Jablonický

2:6

2:6 

1:6

 -

4.

Ivan Komáček

2:6

2:6

2:6

-

6:3

4.

 

 

 

 

 

 

Varga

2:6

1:6

2:6

3:6 

-

5.

Miroslav Dobročan

 Miroslav Dobročan  (6:2) 

Miroslav Dobročan (6:3) 

Miroslav Dobročan (6:3)

Milan Bochníček

Marián Medlen

 Marián Medlen                  

Peter Sobolič

Jaroslav Fodor

 Pauli (6:2)                       

Pauli (6:1)                        

Pauli

Rastislav Grimm

 Rastislav Grimm (6:4)         

Milan Mokoš


 

TURNAJ DO 40 ROKOV

1. Hráči sú rozdelení do dvoch skupín - 6 v skupine A,  5 v skupine B.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na jeden set od stavu podľa dohody hráčov na začiatku turnaja.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do semifinále pavúka.

5. Pavúk semifinále: A1-B2, A2-B1

 

skupina A

Sládek

Závodský

Fukna

Vavák ml.

Holcer

Vavák st.

 

Bohumír Sládek

-

0:6 skr. 

3:6 

4:6 

2:6

3:6

4.

Peter Závodský

6:0 skr.

-

0:6

0:6 

1:6

0:6

6.

Jaroslav Fukna

6:3

6:0

-

1:6 

0:6 

0:6

5.

Peter Vavák ml.

6:4

6:0

6:0

-

6:2 

4:6

1.

Ladislav Holcer

6:2

6:1

6:0

 2:6

-

6:3

3.

Peter Vavák st.

6:3

6:0

6:0 

 6:4

3:6

-

2.

 

skupina B

Mihál

Čepka

Bartošková

Petrla

 Vizváry

 

 

Andrej Mihál

-

2:6

 0:6

2:6

4:6

 

5.

Pavol Čepka

6:2

 -

 6:3

4:0

6:2 

 

1.

Gabriela Bartošková

6:0

3:6

 -

6:4

6:2

 

2.

Jaroslav Petrla

6:2

0:4 skr.

4:6

 -

6:0 

 

3.

Peter Vizváry

6:4

2:6

2:6

0:6

-

 

4.

 

Peter Vavák ml.

 Peter Vavák ml. (6:1)

 Peter Vavák ml. (6:4)

Gabriela Bartošková

Pavol Čepka

 Pavol Čepka (7:6)       

Peter Vavák st.