utorok, 11 december 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

                                                          Výsledky turnajov neregistrovaných hráčov

DVOJHRA

ROK KATEG. VÍŤAZ FINALISTA SEMIFINALISTI
2016   Marián Bolebruch Peter Juráň
 Radoslav Kanenský, Jozef Trávnik

2015

do 40 r Marián Bolebruch  Gabriela Bartošková 

 Miroslav Dobročan ml.,Ján Hrabovský

nad 40 r Milan Grančič  Radoslav Kamenský   Ivan Spiššák, Peter Juráň

2014

do 40 r Gabriela Bartošková Pavol Čepka

 Miroslav Dobročan ml., Peter Vavák ml.

nad 40 r Josef Pauli Jozef Kašša

 Radoslav Kamenský, Radek Smetana

2013

do 40 r Pavol Čepka Miroslav Dobročan ml.

 Miroslav Dobročan st., Peter Medveď

nad 40 r Radoslav Kamenský Zdeněk Macenauer

 Josef Pauli, Rastislav Grimm

2012

do 40 r Peter Vavák ml. Pavol Čepka

 Gabriela Bartošková, Peter Vavák st.  

nad 40 r Miroslav Dobročan Josef Pauli

 Marián Medlen, Rastislav Grimm

2011

do 40 r Pavol Čepka Gabriela Šefčíková

 Peter Vavák, Marek Krajčík 

nad 40 r Stanislav Vlasák Ivan Spiššák

 Jozef Skýpala, Anton Havlíček

2010

  Miroslav Dobročan Ladislav Holcer

 Michal Sališ, Ivan Spiššák

2009

do 35 r Josef Pauli Štefan Polák

 Marek Krajčík, V. Mikulík 

nad 35 r Marián Medlen Peter Juráň

 Ľubomír Pecha, Ivan Spiššák 

2008

  Gabriela Šefčíková Milan Grančič

 Stanislav Vlasák, Roman Krška

2007

  Vladimír Závodný Eduard Rehák

 Peter Vavák, Roman Krška 

2006

  Eduard Rehák Roman Krška

Stanislav Vlasák, Jaroslav Petrla

2005

  Gabriela Šefčíková Ladislav Huščava

Stanislav Vlasák, Jaroslav Petrla

2004

  Eduard Rehák -

-                    

2003

  Eduard Rehák -

-

2002

  Ján Kubíček -

-                   

2001

  Ladislav Huščava -

-                    

2000

  Ladislav Huščava -

-                    

ŠTVORHRA

ROK VÍŤAZI FINALISTI SEMIFINALISTI

2016

turnaj nebol  -

-

2015

Krška, Kršková Dorúšek, Dorúšek

Juráň, Juráň a Mokoš ml., Vavák ml.

2014

Čepka, Krška Skýpala, Skýpala

Bolebruch, Jankovič a Rehák, Vlasák

2013

Čepka, Krška Krajčík, Griga

Grančič, Závodný a Přichystalová, Krištofová

2012

Čepka, Krška Blažo, Belan

Spiššák, Sládek a Kršková, Přichystalová

2011

Čepka, Krška Vavák, Dobročan 

Rehušová, Vidovič a Kršková, Přichystalová

2010

Rehák, Vlasák Spiššák, Závodný 

Vícen, Krajčík a Mokoš, Hulman 

2009

Vicen, Krajčík Krška, Přichystalová

Oravec, Obertáš a Cáfal, Tokoš

2008

Krška, Rehák Vavák, Vajaš

Vicen, Sališ a Závodný, Vlasák

2007

Krška,  Přichystalová Vicen, Včelka

Janík, Kopriva a Spiššák, Grančič

2006

Krška, Kopriva Šefčíková, Nosková

Jablonický, Žák

2005

Závodný, Spiššák Huščava, Vulgan

-

2004

Vlasák, Barcaj -

-

2003

Vlasák, Vícen -

2002

Vlasák, Jablonický -

-