utorok, 11 december 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2013 SÚPISKA HRÁČOV

  • Dorastenci: Miroslav Jurka

  • Dorastenky: Adriana Kršková, Petra Jablonická, Janka Svedková, Alexandra Rehušová, Lujza Skalová, Pavla Švárna, Alexandra Vícenová, Zuzana Velická, Barbora Weissová

  • Starší žiaci: Adam Hrubša, Tomáš Wágner

  • Staršie žiačky: Eliška Krištofová, Dominika Kollárová, Vanda Slabá-Čuvalová, Alexandra Jamrichová, Linda Mikulíčková, Ema Vícenová, Alexandra Surovková

  • Mladší žiaci: Juraj Slezák, Ján Košík

  • Mladšie žiačky: Kristína Kozáková, Alexandra Filová, Aneta Čepková, Laura Rapáková

  • Baby tenis: Motus Marcel, Mihalová Slávka, Bolebruchová Ema, Soboličová Ema, Zloch Matej, Stehlíčková Petra,  Čepka Timotej, Griguol Masimo, Zago-Slávik Riccardo, Cabicarová Ella, Lišková Lilian, Čechová Diana, Vizváry Julián

  • Minitenis:  Srnánek Martin, Sobolič Peter, Zelenáková Magdalénka, Zlochová Kristínka, Pazsková Magdalénka, Čobrdová Petra

SÚPISKA NA SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

 

MUŽI - II. trieda - A

kapitán Ing. Andrej Slezák

náhradník Ivan Štefík  

 ŽENY - II. liga

kapitán Milan Jablonický

náhradník Pavel Jablonický

 DORASTENKY A - I. trieda

kapitán Pavel Jablonický

náhradník Milan Jablonický

 1. Čepka Adam

 2. Jurka Miroslav, 961016HM

 3. Štefík Ivan, 791001HM465

 4. Macek Erich, 730509HM319

 5. Slezák Andrej, 740601HM600

 6. Čepka Pavol, 750623HM508

 7. Sládek Pavol, 661118HM660

 8. Sališ Michal, 800823HM554

 9. Sadloň Peter, 740214HM773

 1. Kršková Adriana, 971217HZ068

 2. Jablonická Petra, 950906HZ194

 3. Svedková Jana, 960909HZ975

 4. Rehušová Alexandra, 960126HZ563 

 5. Valachovičová Monika, 831128HZ738

 6. Přichystalová Vlasta

 7. Krištofová Eliška, 990224HZ679

 8. Vícenová Alexandra, 960201HZ692

 9. Švárna Pavla, 960610HZ911 

10. Kubová Monika, 940426HZ406  

 1. Svedková Jana, 960909HZ975

 2. Jablonická Petra, 950906HZ194

 3. Kerdíková

 4. Mišová Kristína

 5. Krištofová Eliška, 990224HZ679

 6. Rehušová Alexandra, 960126HZ563

 7. Vícenová Alexandra, 000918HZ752

 8. Švárna Pavla, 960610HZ911

 9. Skalová Lujza

10. Velická Zuzana

 

 

 

 STARŠÍ ŽIACI - II. trieda - B

kapitán

náhradník

STARŠIE ŽIAČKY - II. trieda - A 

kapitán

náhradník 

 

 1. Wágner Tomáš, 000821HM922

 2. Slezák Juraj, 010908HM034

 3. Pernecký Dominik

 4. Hrubša Adam, 000902HM244

 5. Košík Ján, 010911HM966

 6. Fraňo Martin

 1. Kozáková Kristína, 010108HZ539

 2. Slabá-Čuvalová Vanda, 990313HZ017

 3. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031

 4. Mikulíčková Linda, 000419HZ184

 5. Vícenová Ema, 000918HZ752

 6. Filová Alexandra

 7. Surovková Alexandra, 990712HZ848

 

 

 

 

DETI DO 10 rokov A

kapitán - Ján Paška

náhradník - Motus

DETI DO 10 rokov B 

kapitán - Vlasta Přichystalová

náhradník - Čech

 

 1. Motus Marcel  

 2. Bolebruchová Ema 

 3. Mihálová Slávka 

 4. Srnánek Martin 

náhradníčka Zelenáková Magdaléna 

 1. Zloch Matej

 2. Soboličová Ema

 3. Líšková Lilian

 4. Čechová Diana

náhradníci Paszková Magdaléna, Stehlíčková Petra