štvrtok, 18 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2014 SÚPISKA HRÁČOV 

  • Ženy: Petra Jablonická,Bartošková Gabriela, Vlasta Přichystalová,Svedková Jana,Švárna Pavla,Vicenová Alexandra,Rehušová Alexandra
  • Muži: Adam Čepka, Pavol Čepka, Miroslav Kling, Erich Macek, Pavol Sládek, Andrej Slezák, Ivan Štefík
  • Dorastenci: Richard Moravanský
  • Dorastenky: Eliška Krištofová, Adriana Kršková,  Lujza Skalová, Vanda Slabá, Vicenová Ema,Alexandra Jamrichová,Mikulíčková Linda
  • Starší žiaci: Adam Hrubša, Ján Košík, Juraj Slezák, Tomáš Wágner
  • Staršie žiačky:  Kristína Kozáková,  Filová Alexandra
  • Mladší žiaci: Marcel Motus,Zloch Matej,Vizváry Julián
  • Mladšie žiačky: Ema Bolebruchová,  Ema Soboličová, Petra Stehlíčková,Mihalová Slávka,Čechová Diana,Líšková Lilian
  • Deti do 10 rokov:  Srnánek Martin, Zelenáková Magdaléna, Bečková Karolína,Slezák Samuel,Nosko Adam
  • Prípravka: Čobrdová Petra, Pagáčová Simonka,  Trávnik Hugo, Kozák Samuel, Jankovič Marcel, Furko Christopher, Džačovský Michal, Babincová Sofia, Krahulec Martin, Hasl Peter

SÚPISKA NA SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

 

MUŽI - I. trieda

kapitán Ing. Andrej Slezák

náhradník Ivan Štefík  

 ŽENY - I. liga

kapitán Vlasta Přichystalová

náhradník Pavel Jablonický

 DORASTENKY - I. trieda

kapitán Ing. Milan Krištof

náhradník Dr. Milan Jablonický

 1. Čepka Adam, 810627HM820

 2. Sládek Pavol, 661118HM660

 3. Miroslav Kling, 770416HM177

 4. Patrik Drozd, 690510HM440, H

 5. Slezák Andrej, 740601HM600

 6. Štefík Ivan, 791001HM465

 7. Macek Erich, 730509HM319

 8. Čepka Pavol, 750623HM508

 1. Kršková Adriana, 971217HZ068

 2. Jablonická Petra, 950906HZ194

 3. Svedková Jana, 960909HZ975

 4. Kerdíková Petra, 990922HZ213, H

 5. Krištofová Eliška, 990224HZ679

 6. Přichystalová Vlasta, 670922HZ574

 7. Rehušová Alexandra, 960126HZ563 

 8. Kozáková Kristína, 010108HZ539

 9. Vícenová Alexandra, 000918HZ752

 1. Kršková Adriana, 971217HZ068

 2. Svedková Jana, 960909HZ975

 3. Krištofová Eliška, 990224HZ679

 4. Kozáková Kristína, 010108HZ539

 5. Rehušová Alexandra, 960126HZ563

 6. Vícenová Alexandra, 000918HZ752

 7. Švárna Pavla, 960610HZ911

 MŠO Štúrovo - Senica 2:5

 Senica - TK Slovan Galanta 7:0

 Senica - TK Zlaté Moravce 5:2

 TC Draci Matúškovo D - Senica 3:4

 Senica - AŠK Skalica 5:2

 ŠK ŠOG Nitra - Senica 3:4

 Senica - TC Draci Matúškovo E 6:1

1. miesto, postup do II. ligy

 TC Topolčany - Senica 1:6

 Senica - Šaľa 6:1

 TK Hanaka Zl. Moravce - Senica 1:6

 Senica - TK Ružomberok 7:0

 Senica - TK Vrútky 7:0

 HTC Hlohovec - Senica 6:1

 Senica - TK Žilina B 2:5

3. miesto

 TK Kúpele Piešťany - Senica 4:3

 Senica - HTC Hlohovec 6:1

 Senica - TK Nitra 5:2

 

 

 

 

5. miesto

   

 

 STARŠÍ ŽIACI - II. trieda - A

kapitán Ing. Roman Wágner

náhradník Ing. Igor Motus

STARŠIE ŽIAČKY - II. trieda - A 

kapitán Daniel Kozák

náhradník Ing. Miroslav Mikulíček

 

 1. Wágner Tomáš, 000821HM922

 2. Slezák Juraj, 010908HM034

 3. Motus Marcel, 030203HM213

 4. Hrubša Adam, 000902HM244

 5. Košík Ján, 010911HM966

 1. Kozáková Kristína, 010108HZ539

 2. Filová Alexandra, 020316HZ429

 3. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031

 4. Bolebruchová Ema, 030225HZ476

 5. Mikulíčková Linda, 000419HZ184

 6. Vícenová Ema, 000918HZ752

 

 AŠK Skalica - Senica 2:4

 Senica - TK 77 Skalica 5:1

 Senica - TK Zlaté Moravce 5:2

 TC Empire Trnava C - Senica 6:0

 Senica - TK Nová generácia 5:1

 TC Moravský Ján - Senica 3:3

2. miesto

 SenicaAŠK Skalica 4:2

 TK Tenem Nemšová - Senica 2:4

 Senica - TK Zlaté Moravce 5:2

 TC Topoľčany A - Senica 3:3

 Senica - TC Partizánske 3:3

 

1. miesto, postup do I. triedy