štvrtok, 24 september 2020

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 25. 2. 2015

srm1sr2m

Kristína Kozáková má svedomitý prístup k tréningom, je cieľavedomá, má snahu stále sa zlepšovať. V sezóne 2014 súťažila rok v kategórii SŽ. Na turnajoch vo dvojhre vyhrala v Senici. V Topoľčanoch, Priešťanoch, Novom Meste a Zvolene bola v semifinále. Vo štvorhre vyhrala v Senici a Zvolene, vo finále v Zl. Moravciach a Skalici, 4-krát v semifinále. V rebríčku SR v kategórii SŽ je na 10. m. vo dvojhre a na 14. m. vo štvorhre. Trénuje ju Vlasta Přichystalová.

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 22. 8. 2015

mvzm1mvzm11

Družstvá našich žien (1. liga) a mužov (2. liga) ukončili úspešnú sezónu športovo-spoločenskou akciou. Zmerali si sily v súťaži družstiev a posedeli pri dobrom občerstvení.

viac

Valné zhromaždenie klubu

Volley club Senica, 27. 3. 2015

cd1mskolm2

Príhovor predsedu klubu
Máme za sebou ďalší úspešný tenisový rok, čo nás oprávňuje konštatovať: máme stabilný systém letnej a zimnej prípravy tenistov, stabilné ekonomické zázemie. Toto umožňuje nerušený chod klubu, pomerne slušné športové výsledky na súťažiach družstiev a jednotlivcov, 20. miesto v hodnotení klubov STZ.

celý príhovor v pdf

Školenie vedúcich družstiev

TK Senica, 24. 4. 2015

cd1mskolm2

Z nášho klubu boli vyškolení Jozef Trávnik a Martin Bečka (družstvo detí), Peter Nemrava (muži B), Pavol Bolebruch (staršie žiačky). školil vedúci rozhodcovskej komisie ZsTZ pán Uhrík.