utorok, 29 november 2022

 

Turnaj detí do 8 rokov
TK Senica, 11. 7. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 14 dievčat a chlapcov. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Ján Paška. Vo finále vyhral Martin Krahulec nad Natáliou Ružovou (TK Strojár Malacky) 2:0. Z nášho klubu sa zúčastnili aj Marcel Jankovič a Simona Pagáčová.

 

 pavúk v pdf

 

Turnaj mužov

TK Senica, 8. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 44 mužov. Organizovali ho Michal Lipták a Erich Macek v rámci okruhu ATA (www.atatennis.sk). Vo finále vyhral Stanislav Dermek (ŠK ŠOG Nitra) nad Vladimírom Kocom (voľný hráč) 2:1. Z nášho klubu sa zúčastnili Erich Macek, ktorý sa dostal do semifinále, Andrej Slezák, Juraj Slezák a Tomáš Wágner. Druhým porazeným semifinalistom bol Marek Hvizd. Útechu vyhral Peter Ulehla nad Petrom Pálenekom."B" Turnaj vyhral nováčik okruhu Zdeno Takáč. Zápasy sa hrali v 30-stupňových teplotách. Pre najlepších boli pripravené špeciálne ceny - prizepool pre hráčov 500 €. Hráči si pochvaľovali kvalitu našich kurtov, pekné prostredie a dobrú organizáciu turnaja. Je prevdepodné, že turnaj u nás si o rok zopakujú.

 

t m1mtm02

 

viac

 

Turnaj mladších žiakov D
TK Senica, 1. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 12 chlapcov. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Andrej Mihál. Vo finále vyhral Marcel Motus nad Matejom Demovičom (TA NET Trnava) 2:0. Z nášho klubu sa ešte zúčastnil Matej Zloch. Štvorhra sa nehrala pre nedostatočný počet záujemcov.

 

 pavúk v pdf

 

Turnaj mladších žiačok D
TK Senica, 2. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 13 dievčat. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Andrej Mihál. Vo finále vyhrala Ela Pláteníková (TC Empire Trnava) nad Paulou  Nebylovou (TC Empire Trnava) 6:3, 6:1. Z nášho klubu sa zúčastnila Slávka Mihálová, ktorá sa dostala do semifinále. Štvorhra sa nehrala pre nedostatočný počet záujemcov.

 

 pavúk v pdf