utorok, 28 január 2020
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

 

Turnaj detí do 8 rokov
TK Senica, 11. 7. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 14 dievčat a chlapcov. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Ján Paška. Vo finále vyhral Martin Krahulec nad Natáliou Ružovou (TK Strojár Malacky) 2:0. Z nášho klubu sa zúčastnili aj Marcel Jankovič a Simona Pagáčová.

 

 pavúk v pdf

 

Turnaj mužov

TK Senica, 8. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 44 mužov. Organizovali ho Michal Lipták a Erich Macek v rámci okruhu ATA (www.atatennis.sk). Vo finále vyhral Stanislav Dermek (ŠK ŠOG Nitra) nad Vladimírom Kocom (voľný hráč) 2:1. Z nášho klubu sa zúčastnili Erich Macek, ktorý sa dostal do semifinále, Andrej Slezák, Juraj Slezák a Tomáš Wágner. Druhým porazeným semifinalistom bol Marek Hvizd. Útechu vyhral Peter Ulehla nad Petrom Pálenekom."B" Turnaj vyhral nováčik okruhu Zdeno Takáč. Zápasy sa hrali v 30-stupňových teplotách. Pre najlepších boli pripravené špeciálne ceny - prizepool pre hráčov 500 €. Hráči si pochvaľovali kvalitu našich kurtov, pekné prostredie a dobrú organizáciu turnaja. Je prevdepodné, že turnaj u nás si o rok zopakujú.

 

t m1mtm02

 

viac

 

Turnaj mladších žiakov D
TK Senica, 1. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 12 chlapcov. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Andrej Mihál. Vo finále vyhral Marcel Motus nad Matejom Demovičom (TA NET Trnava) 2:0. Z nášho klubu sa ešte zúčastnil Matej Zloch. Štvorhra sa nehrala pre nedostatočný počet záujemcov.

 

 pavúk v pdf

 

Turnaj mladších žiačok D
TK Senica, 2. 8. 2015

 

Turnaja sa zúčastnilo 13 dievčat. Organizovali ho Vlasta Přichystalová a Andrej Mihál. Vo finále vyhrala Ela Pláteníková (TC Empire Trnava) nad Paulou  Nebylovou (TC Empire Trnava) 6:3, 6:1. Z nášho klubu sa zúčastnila Slávka Mihálová, ktorá sa dostala do semifinále. Štvorhra sa nehrala pre nedostatočný počet záujemcov.

 

 pavúk v pdf