utorok, 28 január 2020
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 26. 2. 2016

 

sr1msr2m

 

Ema Bolebruchová hrá razantný, útočný tenis s prvkami estetičnosti. V sezóne 2015 hrala najmä v kategórii ml. žiačok a zúčastnila sa aj turnajov SŽ. V kategórii MŽ boli jej najúspešnejšie turnaje v Slávii STU Bratislava a TC Topoľčany, v ktorých skončila vo dvojhre aj vo štvorhre až vo finále. Ešte bola trikrát v semifinále dvojhry a dvakrát vo finále štvorhry. V rebríčku SR za rok 2015 sa umiestnila v kategórii MŽ na 13. mieste. Trénuje ju Ivan Štefík.

 

Nábor do prípravky

TK Senica, 12. 5. 4. 2016

 

naborm1naborm2

 

Do náboru sa zapojili: Andrej Mihál vytvoril propagačné plagáty. Adriana Kršková ich rozniesla na ZŠ v Senici. Úvodné informácie rodičom predniesli predseda a podpredseda klubu. Akcia bola úspešná, na 1. tréning prišlo 8 detí.

 

Udeľovanie cien Osobnosť Senice

dom kultúry Senica, 22. 11. 2016

 

Ján Paška rodák z Trenčína prišiel do Senice  v r. 1970. K športu mal blízko od mladosti, preto aj v našom meste pokračoval v rekreačnom športovaní. Tenis v Senici je spojený s jeho menom od 24. 1. 1976, kedy aj jeho pričinením vznikol Tenisový oddiel TJ SH Senica. Bola tým naplnená myšlienka skupiny tenistov, s ktorou  sa v roku 1975 podieľal v akcii Z na výstavbe dvoch tenisových dvorcov za mestským kúpaliskom. Stal funkcionárom, hráčom aj trénerom mládeže. Najväčšie športové úspechy  dosiahol ako tréner v roku 1983, keď sa jeho zverenec Michael Rusnák umiestnil v slovenskom rebríčku na 6. mieste a v rokoch  2002 až 2006 s vlastnými odchovancami v základnej zostave hrali 1. ligu mužov. Za športové krédo považuje Svojim zverencom na tréningoch zdôrazňuje, že „tenis je hra a hra je zábava“ a „nevzdávať sa bez boja“.

 

Valné zhromaždenie klubu

TK Senica, 21. 4. 2016

 

vz1mvz3m

 

Príhovor predsedu klubu
Schádzame sa opäť po roku, aby sme zhodnotili rok minulý a priblížili si úlohy v nasledujúcom období. Hneď úvodom môžeme konštatovať, že máme za sebou úspešný rok. Za najväčšie pozitívum môžeme považovať, že sme zabezpečili chod klubu.

 

celý príhovor v pdf

viac

 

Challenge day

TK Senica, 24. 6. 2016

 

cd1mcd2m

 

Náš klub prispel do súťaží poskytnutím kurtov a organizáciou turnaja dospelých. 30-stupňové horúčavy odradili niekoľkých prihlásených. V voch skupinách hral každý s každým, prví dvaja postúpili do semifinále. Umiestninie: 1. Ivan Spiššák (TK Senica), 2. Ľubomír Pšurný (Čáčov), 3. Rastislav Vartiak (MÚ), 4. Peter Petrovič (Gbely).

 

Vianočné stretnutie

krytá hala Senica, 23. 12. 2016

 

Stretli sme sa o ôsmej ráno, pripravili vianočný stromček, občerstvenie (každý niečím prispel), muziku a samozrejme malé darčeky. Potom už začala zábava. Hrali sme rôzne športové hry asi hoďku a potom sme už rozohrali exibičný vianočný turnaj v dvojhre aj štvorhre. Boli sme rozdelení do dvoch skupín a body z jednotlivých zápasov sa spočítali celému družstvu. Ale keďže išlo o zábavu, tak sme nakoniec vyhrali všetci.

trénerka Vlasta Přichystalová

 

Školenie rozhodcov

NTC Bratislava, 22.-23. 4. 2016

 

cd1mskolm2

 

Z nášho klubu boli vyškolení Adriana Kršková, Andrej Mihál a Ivan Spiššák. Oprávnenie rozhodovať na turnajoch nižšej triedy chcú využiť najmä pri organizovaní turnajov v klube... čo tiež prispieva k dobrému menu TK Senica.

 

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 20. 8. 2016

 

zs2mzs4m

 

Družstvá našich žien (1. liga) a mužov (2. liga) ukončili úspešnú sezónu 2. ročníkom športovo-spoločenskej akcie. Za postup do najvyššej súťaže prevzali prítomné hráčky pamätnú plaketu. Potom nasledovali zápasy a posedenie pri občerstvení.

 

Výsledky dvojhry: Štefík - Machálová 2:0, Macek - Svedková 2:0, Kling - Bartošková, Přichystalová - xx, Kozáková - xxx. Akciu organizovali Erich Macek a Vlasta Přichystalová.

Odovzdávanie plakiet družstvu žien

 

 

Odovzdávanie medailí družstvu mužov