utorok, 11 december 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

DETI

Kategória: deti do 10 r, Názov súťaže: deti - A, Kapitán: Jozef Trávnik

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Trávnik Hugo, 060912HM780

2. Bečková Karolína, 060609HZ124

3. Zelenáková Magdaléna, 060530HZ297

4. Kačabová Sabrina, 070414HZ465

5. Zríniová Karolína, 070430HZ865

6. Ochránková Bianka, 060215HZ318

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  2 : 4

1. Ochránková Bianka - Černinová Diana 6:4

2. Kačabová Sabrina - Zdražilová Jasmína 3:6

3. Bečková Karolína - Kabzáni Krištof 2:6

4. Trávnik Hugo - Schwach Adrián 1:6

1. št. Ochránková, Zelenáková - Kabzáni, Zdražilová 2:6

2. št. Bečková, Trávnik - Schwach, Černinová 7:5

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, voľno

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo, 7. 5. 2016, TK Senica - TK Asics Trenčín  1 : 5

1. Ochránková Bianka - Bredeschneiderová Nina 6:4

2. Kačabová Sabrina - Krištofová Nina 0:6

3. Bečková Karolína - Straková Sára 1:6

4. Trávnik Hugo - Urbanovský Peter 1:6

1. št. Trávnik, Bečková - Urbanovský, Bredeschneiderová 6:7

2. št. Kačabová, Ochránková - Krištofová, Straková 0:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo, 8. 5. 2016, Fortuna Trnava (A) - TK Senica  5 : 1

1. Minarič Dávid - Ochránková Bianka 2:6

2. Bilec Jaroslav - Kačabová Sabrina 1:6

3. Cíferská Linda - Bečková Karolína 1:6

4. Bleier Karolína - Trávnik Hugo 6:0

1. št. Bilec, Minarič - Kačabová, Ochránková 6:0

2. št. Bleier, Cíferská - Trávnik, Bečková 6:0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo, 14. 5. 2016, TK Matchpoint Trebatice - TK Senica  1 : 5

1. Mosná Katarína - Ochránková Bianka 2:6

2. Slivová Katarína - Zríniová Karolína 4:6

3. Vatrt Denis - Bečková Karolína 6:3

4. Kopečný Peter - Trávnik Hugo 1:6

1. št. Slivová, Mosná - Zríniová, Ochránková 1:6

2. št. Vatrt D, Vatrt E - Bečková, Trávnik 3:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONEČNÉ PORADIE: 1. - 3. TK Asics Trenčín, Fortuna Trnava (A), TK 77 Skalica, 4. TK Senica, 5. TK Matchpoint Trebatice 

DORASTENKY

Kategória: dorastenky, názov súťaže: II. trieda - A, Kapitán: Andrea Filová
Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Kozáková Kristína, 010108HZ539, 68

2. Bolebruchová Ema, 030225HZ476

3. Filová Alexandra, 020316HZ429, 179

4. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031, 311

5. Mihálová Slávka, 040817HZ831

6. Fischerová Karin, 030502HZ714

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 24. 4. 2016, TC Moravský sv. Ján - TK Senica  3 : 5

4. Hladíková Norika - Jamrichová Alexandra 6:2, 1:6, 3:6

3. Krajčírová Natália - Filová Alexandra 6:1, 6:1

2. Hladíková Patrícia - Bolebruchová Ema 0:6, 0:6

1. Samková Vanesa - Kozáková Kristína  0:6, 0:6

1. št. Samková, Hladíková P - Kozáková, Bolebruchová 2:6, 0:6

2. št. Hladíková N, Krajčírová - Jamrichová, Filová 6:1, 6:1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, 1. 5. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  8 : 0

4. Jamrichová Alexandra - Horáková Aneta 6:2, 6:2

3. Filová Alexandra - Zaňátová Andrea 6:3, 6:1

2. Bolebruchová Ema - Čelústková Klára 6:1, 6:0

1. Kozáková Kristína - Jesenská Zuzana 6:1, 6:1

1. št. Kozáková, Bolebruchová - Jesenská, Horáková 6:1, 6:0

2. št. Filová, Jamrichová - Čelústková, Zaňátová 6:1, 6:3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo, 20. 6. 2016, TK Nová Generácia - TK Senica  5 : 3

4. Kovačovičová Nikola - Fischerová Karin 6:0, 6:0

3. Bibzová Alexandra - Jamrichová Alexandra 6:3, 6:0

2. Uhlíková Beata - Filová Alexandra 6:2, 2:6, 6:1

1. Štefániková Nina - Kozáková Kristína 2:6, 1:6

1. št. Kovačovicová, Štefániková - Fischerová, Jamrichová 6:0, 6:0

2. št. Bibzová Uhlíková - Filová, Kozáková 4:6, 3:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo, 29. 5. 2016, TK Senica - Ostrov Trenčín  5 : 3

4. Mihálová Slávka - Barteková Sára 6:3, skr.

3. Filová Alexandra - Janegová Kristína 1:6, 2:6

2. Bolebruchová Ema - Fabová Nina 6:0, 6:2

1. Kozáková Kristína - Čisecká Sandra 6:2, 6:4

1. št. Filová, Mihálová - Čisecká, Fabová 0:6, 6:7

2. št. Kozáková, Bolebruchová - Janegová, Barteková skr

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo, 5. 6. 2016, TK V. Kostoľany - TK Senica  1 : 7

4. Bernátová - Jamrichová Alexandra 1:6, 0:6

3. Porubská - Filová Alexandra 6:1, 6:7, 6:1

2. Radošovská - Bolebruchová Ema 1:6, 0:6

1. Michalčíková - Kozáková Kristína  0:6, 1:6

1. št. Radošovská, Cisárová - Kozáková, Bolebruchová 0:6, 0:6

2. št. Letková, Radošovská - Jamrichová, Filová 0:6, 0:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo, 16. 6. 2016, TK Senica - AŠK Skalica  6 : 2

4. Fisherová - Ferenczová 3:6, 4:6

3. Jamrichová Alexandra - Ptáčková 0:6, 2:6

2. Filová Alexandra - Romančíková 7:5, 6:3

1. Kozáková KristínaKočková 6:2, 6:3

1. št. Kozáková, Bolebruchová - Kočková, Ptáčková 6:2, 6:1

2. št. Jamrichová, Filová - Kožíšková, Ferenczová 6:0, 6:1 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK Senica (postup do I. triedy), 2. Ostrov Trenčín, 3. AŠK Skalica, 4. Tennis club Veľké Kostoľany, 5. TK Nová Generácia, 6. TK 77 Skalica, 7. TC Moravský svätý Ján

ŽENY

Kategória: ženy, Názov súťaže: 1. liga, Kapitán: Vlasta Přichystalová

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Schwarcová Natália H, 010717HZ9252,187

2. Svedková Jana, 960909HZ975, 68

3. Machálková Monika, 920716Z046, 48

4. Hránková Viktória H, 930715HZ699, 52

5. Bartošková Gabriela, 830201HZ978, 58

6. Kršková Adriana, 971217HZ068, 91

7. Valachovičová Monika, 831128HZ738

8. Kozáková Kristína, 010108HZ539, 121

9. Přichystalová Vlasta, 670922HZ574, 192

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - AŠK Skalica  6 : 1

5. Kristína Kozáková - Ferenczová Alexandra 6:1, 6:0

4. Gabriela Bartošková - Kočková Ivana  6:2, 5:7, 5:7

3. Machálková Monika - Šrámková Sabina 6:1, 7:6

2. Svedková Jana - Kubová Lucia 7:6, 2:6, 6:2

1. Schwarcová Natália - Schmidová Tereza skr. 3:2

1. št. Schwarcová, Kozáková - Schmidová, Šrámková 6:2, 3:6, 10:6

2. št. Svedková, Machálková - Kubová, Kočková 6:0, 6:0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

2. kolo, 30. 4. 2016, TK Vrútky - TK Senica  1 : 6

5. Beláková Natália - Adriana Kršková 4:6, 3:6

4. Bordášová Ziuzana - Hránková Viktória 2:6, 4:6

3. Pytlíková Veronika - Machálková Monika 1:6, 1:6

2. Karin Liptaiová - Jana Svedková 7:6, 6:2

1. Beláková Kristína - Natália Schwarcová 1:6, 2:6

1. št. Beláková N, Pytlíková - Hránková, Machálková 1:6, 0:6

2. št. Liptaiová, Beláková K - Kršková, Schwarcová 0:6, 3:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo,  21. 5. 2016, TK Senica - TK Ružomberok  5 : 2

5. Bartošková Gabriela - Hláčiková Lenka 6:4, 6:4

4. Hránková Viktória - Martančíková Rebeka 6:1, 6:2

3. Machálková Monika - Húšťová Henrieta 6:2, 6:1

2. Svedková Jana - Hláčiková Daniela 2:6, 1:6

1. Schwarcová Natália - Tarajová Romna 7:6, 7:5

1. št. Machálková, Hránková - Hláčiková D, Hláčiková L 6:3, 6:2

2. št. Valachovičová, Kršková - Húšťová, Martančíková 5:7, 5:7

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

4.  kolo, 28. 5. 2016, TK Hanaka Zl. Moravce - TK Senica  1 : 6

5. Šabíková Henrieta - Kozáková Kristína 1:6, 0:6

4. Palušková Hana - Hránková Viktória 1:6, 6:7

3. Csongrádyová Dajana - Machálková Monika 1:6, 2:6

2. Svedková Jana - Hláčiková Daniela 2:6, 1:6

1. Valková Lívia - Schwarcová Natália 0:6, 4:6

1. št. Jašková, Šabíková - Machálková, Hránková 1:6, 2:6

2. št. Palušková, Valková - Kršková, Přichystalová 6:0, 6:2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

5. kolo, 4. 6. 2016, TK Empire Trnava (B) - TK Senica  5 : 2

5. Stella Kovačičová - Valachovičová Monika 6:1, 6:1

4. Petrovická Kiara - Hránková Viktória 6:4, 6:3

3. Pavličková Timea - Machálková Monika 6:2, 6:0

2. Sará Lenka - Svedková Jana 6:0, 6:0

1. Lázárová Alexandra - Schwarcová Natália 2:6, 6:2, 0:6

1. št. Stará, Pavličková - Hránková, Valachovičová 6:1, 6:1

2. št. Petrovická, Lázárová - Schwarcová, Kozáková 2:6, 2:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

6. kolo, 11. 6. 2016, TK Senica - ŠK 1928 J. Bohunice  5 : 2

5. Kozáková Kristína - Mrvová Alexandra 6:0, 6:2

4. Kršková Adriana - Matejčíková Alexandra 2:6, 6:1, 4:6

3. Hránková Viktória - Supák Chiara 6:3, 6:1

2. Machálková Monika - Junasová Patrícia 6:1, 6:0

1. Schwarcová Natália - Maluniaková Laura 1:6, 0:6

1. št. Machálková, Hránková - Maluniaková, Junasová 3:6, 7:5, 6:1

2. št. Kozáková, Schwarcová - Supák, Matejčíková 6:2, 6:4

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

7. kolo, 18. 6. 2016, TA Prešov - TK Senica  2 : 5

5. Bérešová Laura - Kršková Adriana 6:1, 6:2

4. Likáčová Sandra - Hránková Viktória 2:6, 1:6

3. Festenburg Veronika - Machálková Monika 1:6, 1:6

2. Paveleková Zuzana - Svedková Jana 6:4, 5:7, 7:6

1. Čalfová Veronika - Schwarcová Natália 3:6, 3:6

1. št. Čalfová, Fecková - Machálková, Hránková 6:7, 2:6

2. št. Paveleková, Bérešová - Kozáková, Schwarcová 2:6, 2:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečné poradie: 1. TC Empire (B), 2. TK Senica (postup do extraligy), 3. ŠK 1920 J. Bohunice, 4. TA Prešov, 5. AŠK Skalica, 6. TK Ružomberok, 7. TK Hanaka Zl. Moravce, 8. TK Vrútky   

MUŽI

Kategória: muži, názov súťaže: 2. liga, kapitán: Andrej Slezák

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Slezák Juraj, 010108HZ539

2. Wágner Tomáš, 000325HZ031, 641

3. Kling Miroslav, 020316HZ429, 641

4. Čepka Adam, 030225HZ476, 176

5. Slezák Andrej, 040817HZ831, 364

6. Čepka Pavol, 010108HZ539, 316

7. Ondrej Peter H, 770318HM027, 459

8. Štefík Ivan, 791001HM465, 133

9. Macek Erich, 730509HM319, 316

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Šaľa (A) - TK Senica  2 : 5

5. Šipkovský Peter - Macek Erich 3:6, 2:6

4. Štanglovič Boris - Štefík Ivan 0:6, 0:6

3. Černák Martin - Ondrej Peter 6:3, 7:6

2. Hanák Juraj - Čepka Pavol 2:6, 6:2, 6:4

1. Stoklas Norbert - Slezák Andrej 6:4, 2:6, 4:6

1. št. Černák, Stoklas - Ondrej, Slezák 1:6, 0:6

2. št. Hanák, Šipkovský - Štefík, Macek 2:6, 2:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, 30. 4. 2016, TK Senica - TK Spoje Bratislava (A)  1 : 6

5. Macek Erich - Kmeťko Tomáš 2:6, 2:6

4. Štefík Ivan - Benčúrik Peter 2:6, 7:6, 2:6

3. Ondrej Peter - Kosťov Martin 2:6, 4:6

2. Čepka Pavol - Škrla Michal 0:6, 1:6

1. Slezák Andrej - Kráľ Matúš 1:6, 3:6

1. št. Slezák, Macek - Škrla, Kráľ 3:6, 3:6

2. št. Čepka P, Ondrej - Benčúrik, Kmeťko 7:5, 6:3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo, 21. 5. 2016   TK Senica - ŠOG Nitra (A)  4 : 3

5. Macek Erich - Gál Pavol Tomáš 1:6, 2:6

4. Štefík Ivan - Dorotik Jaroslav 6:1, 6:0

3. Ondrej Peter - Košovan Jozef 6:3, 6:3

2. Čepka Pavol - Dermek Stanislav 1:6, 2:6

1. Čepka AdamKurtiš Andrej 6:3, 5:7, 7:5

1. št. Čepka P, Ondrej - Gál, Kurtiš 2:6, 1:6

2. št. Macek, Štefík - Dorotik, Dermek 6:2, 6:2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo, 28. 5. 2016, TK Love 4 tennis (B) - TK Senica  2 : 5

5. Pôbiš Matej - Macek Erich 3:6, 0:6

4. Pivoluska Juraj - Štefík Ivan 1:6, 1:6

3. Gabaš Ronald - Ondrej Peter 4:6, 5:7

2. Klobušovský Matej - Čepka Pavol 6:1, 6:1

1. Li-Ernoul - Slezák Juraj 6:3, 6:1

1. št. Li-Ernoul, Gabaš - Ondrej, Slezák A 1:6, 3:6

2. št. Klobušovský, Pivoluska - Macek, Štefík 4:6, 6:7

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

5. kolo, 4. 6. 2016, TK Senica - TC Draci Matúškovo (C)  4 : 3

5. Macek Erich - Almasi Mark 1:6, 6:2, 7:5

4. Štefík Ivan - Ušák Henrich 6:2, 6:2

3. Ondrej Peter - Kardoš Lukáš 3:6, 6:1, 6:2

2. Čepka Pavol - Zelený Ladislav 4:6, 1:6

1. Slezák Andrej - Šrámek Marek 0:6, 1:6

1. št. Macek, Štefík - Šrámek, Almasi 6:3, 4:6, 2:6

2. št. Ondrej, Slezák A - Kordoš, Ušák 6:4, 6:3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

6. kolo, 11. 6. 2016   TK Tlmače (A) - TK Senica  3 : 4

5. Majzlík Adam - Macek Erich 1:6, 4:6:

4. Kosorín Peter - Štefík Ivan 1:6, 4:6

3. Noga Adam - Ondrej Peter   3:6, 6:7

2. Rafaj Martin - Čepka Pavol 6:0, 6:1

1. Smrťka František - Slezák Andrej 6:1, 6:0

1. št. Smrťka, Kosorín - Ondrej, Slezák 6:3, 7:6

2. št. Rafaj, Noga - Macek, Štefík 1:6, 1:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

7. kolo, 18. 6. 2016, TK Senica -  TK Triumf  5 : 2

5. Macek Erich skr

4. Štefík Ivan skr

3. Ondrej Peter - Kliment Peter 6:0, 6:0

2. Čepka Pavol - Lapin Patrik 0:6, 2:6

1. Slezák Andrej - Baršovský Michal 0:6, 2:6

1. št. Slezák, Čepka - Kliment, Baršovský 6:4, 6:2

2. št. Macek, Štefík  skr

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Konečné poradie: 1. TK Spoje Bratislava (A), 2. TK Senica, 3. TC Draci Matúškovo (C), 4. TK Tlmače (A), 5. ŠK ŠOG Nitra (A), 6. TK Šaľa (A), 7. TK Love 4 tenis (B)   

DETI, DORASTENKY, ŽENY

deti do 10 rokov, 3. kolo, 7. 5. 2016, TK Senica - TK Asics Trenčín  1 : 5

dorastenky, 2. kolo, 1. 5. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  8 : 0

dorastenky, 4. kolo, 29. 5. 2016, TK Senica - Ostrov Trenčín  5 : 3

ženy, 1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - AŠK Skalica  6 : 1

ženy, 3. kolo, 21. 5. 2016, TK Senica - TK Ružomberok  5 : 2

ženy, 6. kolo, 11. 6. 2016, TK Senica - ŠK 1928 J. Bohunice 5 : 2

MUŽI

muži, 2. kolo, 30. 4. 2016, TK Senica - TK Spoje Bratislava (A) 1 : 6

muži, 3. kolo, 21. 5. 2016, TK Senica - ŠOG Nitra (A) 4 : 3

muži, 5. kolo, 4. 6. 2016, TK Senica - TC Draci Matúškovo (C) 4 : 3

muži, 7. kolo, 18. 6. 2016, TK Senica - TK Triumf  5 : 2