pondelok, 03 október 2022

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 27. 2. 2017

 

sr1msr2m

 

Z nášho klubu boli ocenení: hráčka Slávka Mihálová (mladšia žiačka) a družstvo žien (kapitánka Vlasta Přichystalová, Natália Schwarcová, Jana Svedková, Monika Machálková, Viktória Hránková, Kristína Kozáková, Adriana Kršková, Gabriela Bartošková, Monika Valachovičová).

 

viac...

 

Budovanie klubu
TK Senica, apríl, máj 2017

 

Na tribúnu bola použitá časť zrušenej tribúny vo volejbalovom klube. Betónovú garáž na sklad materiálu zaplatil štedrý sponzor.

 

viac

 

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 19. 8. 2017

 

Družstvá našich žien (1. liga) a mužov (2. liga) si zmerali sily v súťaži družstiev a posedeli pri dobrom občerstvení. Muži vyhrali 4:1.

 

viac

 

Valné zhromaždenie klubu

Volley club Senica, 23. 3. 2017

 

 

Na VZ boli zvolení členovia výboru Ján Paška, Andrej Mihál, Erich Macek, Pavol Čepka, Ivan Spiššák a členovia revíznej komisie Gabriel Bartošek, Monika Machálková.  


príhovor podpredsedu v pdf

 

viac

 

Challenge day

TK Senica, 30. 6. 2017

 

Po ročnej prestávke (minulý rok pršalo) sa náš klub opäť zapojil do svetového vyzývacieho dňa. Prispel poskytnutím kurtov a organizáciou turnaja dospelých. Zúčastnilo sa (len) 6 hráčov. Hralo sa systémom každý s každým na 4 vyhrané gemy. Umiestninie: 1. Rastislav Vartiak (MÚ), 2. Ivan Spiššák (TK Senica), 3. Miroslav Marko (Šajdíkove Humence).

 

Sústredenie tenistov u D. Hrbatého

NTC Bratislava, 15. - 20. 10. 2017

 

Bývalý Davis Cup-ový reprezentant SR Dominik Hrbatý zorganizoval tenisový kemp pre talentovaných hráčov v kategórii U14. Medzi deviatimi vybranými bola Ema Bolebruchová. V tejto sezóne vyhrala turnaj v Budapešti. V slovenskom rebríčku skončila na 6. mieste.

 

Brigády na kurtoch

TK Senica, marec 2017

 

Minuloročná zima bola najsilnejšia za posledné roky. Na konci marca sa náhle zlomila a tenisová sezóna začala už 1. apríla. Do technického vybavenia na kurtoch pribudol elektrický valec od štedrého sponzora.

 

viac

 

Zavlažovanie kurtov
TK Senica, júl 2017

 

Na kurtoch sme zriadili automatické zavlažovanie. Dlhoročné polievanie hadicami je nahradené technikou riadenou elektronicky aj cez inernet. Materiál aj prácu zaplatil štedrý sponzor.

 

viac

 

Vianočné stretnutie

Krytá hala Senica, 22. 12. 2017