pondelok, 03 október 2022

 

Turnaj starších žiakov C

TK Senica, 9. 9. 2017

 

Turnaja sa zúčastnilo 32 chlapcov. Dvojhru vyhral Juraj Obtulovič (TK Slovan Bratislava), štvorhru vyhrali Samuel Kyjaci (LTC Leopoldov) a Adrián Štancel (TC Empire Trnava). Turnaj organizovali Andrej Slezák a Andrej Mihál.

 

pavúk dvojhry         pavúk štvorhry

 

 

 

Turnaj starších žiačok C

TK Senica, 9. 9. 2017

 

Turnaja sa zúčastnilo 28 dievčat. Dvojhru vyhrala Romana Zelenayová (TC Empire Trnava), štvorhru vyhrali Agáta Provazníková (TK 77 Skalica) a Nelly Vighová (TK Slávia Nitra). Naše hráčky: Slávka Mihálová semifinále. Turnaj organizovali Andrej Slezák a Andrej Mihál. 

 

         pavúk dvojhry         pavúk štvorhry

 

 

 

Turnaj mužov ATA

TK Senica, 5. 8. 2017

 

Turnaj organizovali Michal Lipták a Erich Macek v rámci okruhu ATA (www.atatennis.sk). O občerstvenie sa starali Monika Machálková, Miroslav Kling, Alena a Stano Nemčekovci. Hráči si pochutili na fantastických grilovaných pstruhoch, ktoré sponzorsky poskytol KUNOWSKÝ MAJER a pripravil Jaro Fodor.

 

PRÍSPEVOK V TV SEN      VIDEO ZO ZÁPASOV

 

PREVZANÉ Z ATATENIS:

V peknom Senickom areáli sa prezentovalo v sobotu rekordných 50 účastníkov. Hráči boli rozdelený do dvoch kategórii. V lepšej kategórii bolo 28 hráčov, kde sa bojovalo o 400 Eur a v challengeri o 150 Eur súťažilo 22 hráčov.

Turnaj ovládol najlepší hráč histórie ATA tennis Reno Forner, keď vo finále nedal šancu unavenému pištolníkovi Heňovi Ušákovi. Challenger vyhral Marek Vaníček nad domácim Andrejom Slezákom. Útechy boli korisťou nováčika Luďka Motalíka a gbelského pavúka Maroša Bolebrucha. Turnaj mal okrem kvalitného herného obsadenia aj vynikajúcu organizačnú úroveň vďaka pomoci domácim členom klubu TK Senica. Team ATA tennis týmto všetkým ďakuje a teší sa už na ďalší rok v tomto príjemnom prostredí.