PREVZANÉ Z ATATENIS:

V peknom Senickom areáli sa prezentovalo v sobotu rekordných 50 účastníkov. Hráči boli rozdelený do dvoch kategórii. V lepšej kategórii bolo 28 hráčov, kde sa bojovalo o 400 Eur a v challengeri o 150 Eur súťažilo 22 hráčov.

Turnaj ovládol najlepší hráč histórie ATA tennis Reno Forner, keď vo finále nedal šancu unavenému pištolníkovi Heňovi Ušákovi. Challenger vyhral Marek Vaníček nad domácim Andrejom Slezákom. Útechy boli korisťou nováčika Luďka Motalíka a gbelského pavúka Maroša Bolebrucha. Turnaj mal okrem kvalitného herného obsadenia aj vynikajúcu organizačnú úroveň vďaka pomoci domácim členom klubu TK Senica. Team ATA tennis týmto všetkým ďakuje a teší sa už na ďalší rok v tomto príjemnom prostredí.